O nas

ARTFI Dariusz Łagowski

To producent galanterii betonowej o ugruntowanej pozycji na lokalnym rynku. Firma powstała w 2013 roku i od 6 lat jest dostawcą prefabrykatów betonowych dla instytucji oraz przedsiębiorstw budowlanych.

Naszym głównym celem jest dostarczanie produktów przede wszystkim estetycznych, czyli ładnie wyglądających pod względem wizualnym, wyjątkowych, które odróżnią nas od innych firm i są naszą wizytówką. Trwałych i odpornych, aby nasza praca dawała przyjemność każdemu użytkownikowi jak najdłużej. Stawiamy na: jakość, wyjątkowe barwy oraz zapewniamy bardzo dobrze zabezpieczone produkty w transporcie. Nasze zaangażowanie i doświadczenie pozwala potwierdzić, że nasze wyroby są wyjątkowe.

Rosnące moce produkcyjne pozwalają na realizację nawet największych zamówień. Ciągły rozwój przedsiębiorstwa, inwestycje w firmę świadczą o woli nieustannego doskonalenia jakości i estetyki produktu.

Wszystkie Nasze produkty podlegają okresowym badaniom jakości, tak aby zapewnić klientom najwyższą jakość i pewność, że otrzymują wyrób najwyższej klasy. Jakość estetyka, ekologiczność, którym towarzyszy dobra cena produktu, to nasze podstawowe wartości, które realizowane na co dzień pozwalają przekładać misję firmy na bardzo konkretne rozwiązania.

ZA NASZ SUKCES PODZIĘKOWANIA NALEŻĄ SIĘ NASZYM KLIENTOM!

To właśnie Wy nasi wspaniali klienci najbardziej przyczyniacie się do sukcesu naszej firmy. Dzięki waszemu zadowoleniu z naszych produktów, chcemy ciągle poszerzać ofertę, starając się zrozumieć i ciągle na nowo zaspokajać wasze potrzeby, a wszystko to w sposób etyczny i odpowiedzialny.

Skontaktuj się z nami

Kontakt